TIP: Ak si dohodnete pôžičku cez náš online formulár, peniaze dostanete do niekoľkých hodín

Najčastejšie otázkyKoľko si môžem požičať?

Ponúkame Vám pôžičky od 100 do 1500 €, ktoré môžete využiť na čokoľvek. Pre lepšiu predstavu využite našu prehľadnú tabuľku. Konečnú výšku pôžičky a splátok si dohodnete s naším obchodným zástupcom, ktorý Vás navštívi u Vás doma.

Ako je to so splátkami?

Pôžička sa spláca v týždenných intervaloch. Výšku splátky si určíte sami, od 5 až do 50 €. Navyše dostanete špeciálnu kartu, kde budú vedené záznamy o Vašich splátkach, aby ste mali dokonalý prehľad.

Ako môžem získať pôžičku od Provident?

Stačí vyplniť žiadosť na našej stránke. Pre lepšiu orientáciu si môžete prezrieť tabuľku splátok. Po vyplnení krátkeho formulára Vás v čase, ktorý si sami zvolíte kontaktuje náš operátor a ten Vám dohodne stretnutie s obchodným zástupcom (opäť podľa Vašich časových možností), ktorý Vás navštívi doma a prinesie Vám zmluvu. Zároveň Vám nachystá hotovosť, ktorú budete mať do niekoľkých hodín.

Môžem dostať pôžičku, keď mám zápis v centrálnom registri dlžníkov?

U našej pôžičky kladieme dôraz jedine na Vašu súčasnú finančnú situáciu. Preto zápis v registri dlžníkov nie je dôvodom zamietnutiu žiadosti. Ďalšou výhodou je, že nepotrebujete ani ručiteľa.

Aké sú poplatky za pôžičku?

Pôžička neobsahuje žiadne dodatočné poplatky, napr. za vedenie úveru. Konečnú sumu budete vedieť už pri vybavovaní pôžičky, preto sa nemusíte báť skrytých poplatkov alebo iných manipulácií.